BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 5486082
nr 548 6082
Ljusstakar
1-par, tenn 1800-tal, höjd: 12
Kondition: bucklor
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 oktober 2008
kl 16:59:54
100 kr
200 kr
300 kr
350 kr
500 kr
550 kr